Po četných dotazech jsme se s Jirkou Bendou rozhodli udělat  první zimní fotokurz na Šumavě především na noční fotografii a na zpracování fotek.  Cena kurzu je 2 690 Kč a je v ní zahrnuto odborné vedení během celého kurzu a výukové materiály. 

Červnový kurz ve Velké Fatře bude pojat trošku více turisticky. Bude v termínu od 7. do 9. června a ubytováni budeme v hotelu Králova Studňa. Při nepřízni počasí bychom se přesunuli do krásných bukových lesů a k vodopádům.  Cena je 3 490 Kč.

O víkendu 23. až 25. srpna 2019 poté proběhne již doufáme tradiční fotokurz na Šumavě zaměřený především na noční fotografii. Cena kurzu je 2 690 Kč a je v ní zahrnuto odborné vedení během celého kurzu a výukové materiály.

 

Pro opravdové fotografické nadšence je možnost zúčastnit se se mnou a Jiřím Bendou fotoexpedice na Aljašku případně na americký Středozápad, kde jsou ty nejhezčí podzimní barvy na světě. Expedice bude probíhat na začátku nebo na konci září, podle nakonec zvoleného místa. Kapacita omezena na 3 místa.

Prosím, vezměte na vědomí, že minimální počet kurzistů je 5 osob. Pokud se kapacita kurzu nenaplní, je možné přesunout zaplacenou částku na jiný kurz. Ubytování a dopravu si rezervuje a hradí každý účastník sám.