fbpx

Fotoobrazy

Zalíbily se Vám moje fotografie krajiny a byli byste rádi, kdyby zdobily Váš byt nebo například kancelář jako fotoobrazy nebo tapeta? Pak neváhejte a vyberte si z níže nabízených variant a rozměrů.

Fotoobrazy v rámu

fotoobraz v decentním rámu Nilesen

Pokud hledáte maximální divácký zážitek a kvalitu, pak je zarámovaný fotoobraz to pravé. Fotoobrazy jsou vyvolané na profesionální fotopapíry metodou osvitu. Nepoužívá se tedy inkoustová tiskárna a výsledek obsahuje mnohem víc tónů, především v tmavších částech obrazu.
Fotografie se pak adjustuje a zarámuje decentními rámy Nielsen. Protože se při rámování a podlepení deskou nepoužívá sklo ani laminát, obraz netrpí přílišnými odlesky a barvy jsou mnohem živější.

Fotoplátna

fotoplátno
fotoplátno se zrcadlením okrajů

Tisk na fotoplátno dělá z fotografie umělecké dílo podobné malbě a přesah tisku přes vnitřní rám se pak postará o 3D efekt na vaší zdi.
Fotoplátna jsou sice ekonomičtější variantou, nicméně jsou fotografie, pro které se hodí více než fotoobraz v rámu.

Fototapety

fototapeta
Tapeta na zdi

Nejnověji nabízím fotografie také jako fototapety na zeď. Maximální velikost závisí jen na rozměrech vaší zdi – fototapeta má velmi kvalitní vzhled díky pozorovací vzdálenosti a neviditelným spojům. Použitý materiál zajistí jednoduchou instalaci, takže perné vzpomínky na dřívější lepení tapet  můžete pustit z hlavy. Samozřejmě jsem vám při instalaci plně k dispozici (až zase situace dovolí i osobně).
Díky fototapetě tak můžete během chvíle přenést do vašeho obývacího pokoje či konferenční místnosti kousek hor nebo třeba hvězdné oblohy.

Přejít na ukázky fotoobrazů a tapet

Ceník v KČ

rozměr v cmplátnofotoobraz v rámu
60x4029003500
90x6045005500
110x7655006500
150x75 (panorama)65008900
1 m2 Tapeta----------------3000---------------

Na tiskové služby a adjustaci využívám služby profesionální tiskové laboratoře FotoRiegl.

Pokud ještě váháte mezi plátnem a fotoobrazem v rámu, velmi rád vám s výběrem té pravé varianty pomohu! Na přání je možné též použít jiný typ a barvu rámečku.

Ukázky fotoobrazů a tapet

Nezávazná poptávka obrazu
Názvy fotografií si zobrazíte symbolem info při prohlížení fotografií v galerii
zásady zpracování osobních údajů naleznete v zápatí webu

Zpět na výběr obrazu